STÁHNĚTE SI CENÍK TESTOVACÍ JÍZDA KATALOG VÍCE INFORMACÍ O MODELU

PLATÍ PRO MODEL KIA OPTIMA SW 1,7 CRDI 104 KW BUSINESS LINE
PŘI FINANCOVÁNÍ S KIA LEASE


Ve svém kombi teď máte vše, co vám pomůže, dostat se v byznysu dál. Verze Business Line vás nadchne nízkými provozními náklady úsporného dieselového motoru s kombinovanou spotřebou jen 4,4 l/100 km. Kromě luxusních 552 litrů zavazadlového prostoru, najdete na palubě bohatou výbavu, ve které nechybí navigace, automatická klimatizace, tempomat, přední a zadní parkovací asistent, kožený volant, bezpečnostní systémy a mnoho dalších moderních nezbytností. Výhodné financování Kia Lease a záruka 7 let, pak pro vás už budou jen příjemnou tečkou na závěr. 

Splátka operativního leasingu zahrnuje:

- Financování vozidla, zákonné pojištění, havarijní pojištění (10% spoluúčast), silniční daň, poplatek za rádio
- Kontrakt na 36 měsíců a nájezd 60 000 km 

Stáhněte si PDF leták

CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ DO 31. 7. 2017

 

7letá záruka Kia Všichni majitelé vozů Kia Optima Sportswagon těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz. Dáváme tím najevo, jak moc důvěřujeme našim vozům a naší technice! Záruka přechází na nové majitele, pokud se rozhodnete vůz prodat.
7 let aktualizací mapových podkladů Kia Všechna nová vozidla Kia, vybavená přímo z výroby navigačním systémem, mají nárok na šest bezplatných každoročních aktualizací mapových podkladů. Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy naprosto aktuální.
Pětihvězdičková bezpečnost Euro NCAP Kia Optima byla nedávno oceněna prestižním pětihvězdičkovým oceněním od Euro NCAP, čímž navázala na vynikající výsledky ostatních modelů Kia v oblasti bezpečnosti.